Zwroty

Każdy zakupiony w naszym sklepie produkt, z wyłączeniem personalizowanych, można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny. Poniższy regulamin dotyczy zwrotów konsumenckich. W celu dokonania zwrotu należy:

  1. Przesłać informację o odstąpieniu od umowy na adres: admin@kvalito.pl
  2. W informacji muszą być zawarte dane: imię i nazwisko osoby dokonującej zakupu, datę zakupu, adres i dane kontaktowe (e-mail oraz telefon), numer dokumentu sprzedaży (elektronicznej faktury VAT). Zwrot środków następuje na ten sam instrument płatniczy, z jakiego była dokonana opłata za zamówienie.
  3. Zawrzeć w treści maila klauzulę:

Na podstawie ustawy z dn. 30.05.2014 o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014r., poz. 827) odstępuję od umowy sprzedaży zawartej z firmą KVALITO Aleksander Jaroń, ul. Chopina 11/17, 25-356 Kielce i zwracam wymienione poniżej towary. Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami zwrotów określonych w regulaminie sklepu.

Zwracane towary:

Nazwa produktu (ew. numer katalogowy) Ilość Cena

4. Przedmioty należy spakować oraz odesłać na adres, który podamy w wiadomości zwrotnej po przesłaniu odstąpienia od umowy. Adresy mogą się różnić w zależności od rodzaju towaru. Wysyłka następuje z kilku magazynów. Przy odstąpieniu od umowy, zwracamy wszelkie płatności otrzymane od Państwa. Zwracamy koszt towaru wraz z kosztem przesyłki.

5. Zwrot środków następuje po otrzymaniu przesyłki i weryfikacji jej stanu. Możemy odmówić zwrotu całej kwoty zakupu, jeśli zwracany przedmiot nosi ślady użytkowania w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, bądź został uszkodzony poprzez nieprawidłowe użytkowanie.

Towar można odpakować i sprawdzić jego przydatność na takiej samej zasadzie, jak podczas zakupu w sklepie stacjonarnym. Nie można zacząć używać towaru.

6. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r., która implementuje Dyrektywę UE 2011/83.

7. Nie przyjmujemy zwrotu towarów wyprodukowanych wg specyfikacji konsumenta lub wyraźnie zindywidualizowanych.

8. Zwrotu na takich samych zasadach jak konsumenci mogą dokonać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą.